O nas - WT Media

O nas

"Nie możesz mówić, że Twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu" - Polly La Barre

WT MEDIA

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od wielu lat specjalizuje się w kolportażu ulotek oraz innych materiałów reklamowych. Wieloletnie doświadczenie w marketingu BTL gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność dystrybucji.

Jesteśmy firma specjalizująca się w kolportażu ulotek oraz innych materiałów reklamowych już od ponad 12 lat. Stawiamy na nowoczesną formę dystrybucji . Na życzenie klientów zapewniamy niespotykaną dotąd możliwość kontroli w trakcie dystrybucji - system GPS. Wszyscy klienci WT MEDIA mają pewność, że materiały dotrą bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Wierzymy, że biznes w Polsce może być uczciwy. Co więcej, dla nas jest szczęśliwy! Naszym celem jest sukces i zadowolenie klienta

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na profesjonalizm ubrany w życzliwość i zrozumienie. Mimo, że znamy się na rzeczy, uważnie słuchamy naszych klientów, ponieważ nasza misja polega na skutecznym wypromowaniu marki i produktu poprzez wykorzystanie nowatorskich, odważnych, a czasami niekonwencjonalnych pomysłów oraz zagwarantowanie efektywnych kampanii reklamowych i informacyjnych.

Jesteśmy grupa przyjaciół, która swoim doświadczeniem dokłada wszelkich starań aby każde powierzone nam zadanie było wykonane w sposób perfekcyjny i na najwyższym poziomie. Zapewniamy 90%-ową gwarancję, że reklamy dotrą na obszar objęty kolportażem. Materiały reklamowe odbieramy bezpośrednio od Klienta.

Obszar działania

Nasza firma oferuje usługi w zakresie dystrybucji ulotek na terenie całego kraju. Nasze akcje marketingowe przeprowadzaliśmy w największych miastach Polski w tym Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Gdańsku. Do dzisiaj przeprowadzamy działania poza granicami naszego kraju - na Słowacji i w Niemczech ( branża stolarki aluminiowej).

Zasięg terytorialny
  • Kolportaż na terenie całej Polski - tj. duże miasta, mniejsze miejscowości, tereny wiejskie
  • 60 magazynów w całej Polsce
  • 15 punktów przeładunkowych
  • Własny dział transportowo logistyczny
Nasza Oferta

Zobacz Co Robimy

Image
Image

Zaufali Nam Najlepsi