O nas - WT Media

O nas

"Nie możesz mówić, że Twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu" - Polly La Barre

WT-MEDIA

Jesteśmy firma specjalizująca się w kolporażu ulotek oraz innych materiałów reklamowych już od ponad 9 lat. Stawiamy na nowoczesną formę dystrybucji . Dzięki systemowi monitoringu GPS zapewniamy niespotykaną dotąd możliwość kontroli w trakcie dystrybucji. Klienci WT MEDIA mają pewność, że materiały dotrą bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Nadajniki GPS pozwalają śledzić trasę dystrybucji wykonywanej przez kolportera lub trasę wykonaną podczas kontroli.

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Wierzymy, że biznes w Polsce może być uczciwy. Co więcej, dla nas jest szczęśliwy! Naszym celem jest sukces i zadowolenie klienta

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na profesjonalizm ubrany w życzliwość i zrozumienie. Mimo, że znamy się na rzeczy, uważnie słuchamy naszych klientów, ponieważ nasza misja polega na skutecznym wypromowaniu marki i produktu poprzez wykorzystanie nowatorskich, odważnych, a czasami niekonwencjonalnych pomysłów oraz zagwarantowanie efektywnych kampanii reklamowych i informacyjnych.

Jesteśmy grupa przyjaciół, która swoim doświadczeniem dokłada wszelkich starań aby każde powierzone nam zadanie było wykonane w sposób perfekcyjny i na najwyższym poziomie. Zapewniamy 90%-ową gwarancję, że reklamy dotrą na obszar objęty kolportażem. Materiały reklamowe odbieramy bezpośrednio od Klienta.

Obszar działania

Nasza firma oferuje usługi w zakresie dystrybucji ulotek na terenie całego kraju. Nasze akcje marketingowe przeprowadzaliśmy w największych mastach Polski w tym Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Gdańsku. Do dzisiaj przeprowadzamy działania poza granicami naszego kraju - na Słowacji i w Niemczech ( branża stolarki aluminiowej). Można dodać mapę Polski z punktami miast - pełno takich na internecie.
Wyrzucamy tekst że specjalizujemy się w działaniach na śląsku ponieważ działamy już wszędzie.
Prosimy o dodanie tekstu - tam gdzie jest o nas w zasięgu działania - Obecnie posiadamy 10 magazynów głównych - 55 - liderów regionalnych - dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię reklamową , w ciągu 5 dni od zgłoszenia realizacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy otworzyliśmy drugi punkt stacjonarny w Kielcach.
Nasza Oferta

Zobacz Co Robimy

Image
Image

Zaufali Nam Najlepsi