Planowanie i gwarancja

Nasze działania zaczynami od  ustalania celów akcji marketingowej, następnie umiejętnie dobieramy materiały, planujemy logistycznie dystrybucję materiałów, ustalamy zasady np.: wykonania projektu, odbioru materiałów czy kosztów całego kolportażu. U nas posiadasz możliwość wprowadzania zmian, nawet podczas trwania dystrybucji. 

Nasi Supervisorzy i kontrolerzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie dzięki czemu dbają o poprawność przeprowadzanych akcji. Dostarczamy materiały reklamowe z dbałością o dopełnienie wszystkich założeń klienta. Tylko my dbamy o najmniejsze detale i dajemy gwarancję jakości na najwyższym poziomie.

Szczegółowe raporty z przeprowadzonego kolportażu nasi pracownicy oddają głównemu koordynatorowi w wyznaczonym miejscu, raporty Zleceniodawcy wysyłane są w przeciągu 24 godzin od zakończenia akcji.

Na podstawie raportów przeprowadzana jest szczegółowa kontrola wewnętrzna, przez naszych doświadczonych kontrolerów Michała lub Anię. Kontrolerzy nie znają żadnego z naszych pracowników , ich zadaniem jest tylko i wyłącznie kontrola akcji marketingowej.

Kolportaż wykonywany w małych miejscowościach lub osiedlach o zabudowie jednorodzinnej wykonuje grupa pracowników mobilnych nad którymi "czuwają" nasi  dowódcy Mariusz i Kazimierz.To oni odpowiadają za skuteczność dystrybucji wykonywanej przez zespół pracowników.

 

 Monitoring GPS - nowa forma kontroli kolportażu

Dzięki systemowi monitoringu GPS zapewniamy niespotykaną dotąd możliwość kontroli w trakcie dystrybucji. Klienci WT MEDIA mają pewność, że materiały dotrą bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Nadajniki GPS pozwalają śledzić trasę dystrybucji wykonywanej przez kolportera lub trasę wykonaną podczas kontroli.

 

Szybki kontakt

799 102 536, 511 179 155

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Promocje

10procent

Przy pierwszym zamówieniu